• Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma: 09:00 - 17:00 / Cumartesi 09:00 - 12:30 Lütfen randevu alınız.
  • +90 553 086 20 05 Bizi Arayın
  • iletisim@dtfbaskici.com Bize bir mesaj bırakın
  • Maltepe/İstanbul Altıntepe, Bağdat Cd. No.97/C

Tişört Baskı

Sade tişörtlerin üzerine çeşitli nedenlerden dolayı baskı yaptırarak tişörtlerin daha farkedilebilir olması sağlanabilir. Tişört baskılara birçok yerde ihtiyaç duyulmaktadır. Örnek olarak bir kurum kendi logosunu tişörtlere bastırmak isteyebilir. Ayrıca bir organizasyon için farkındalık yaratmak amacıyla tişörtlerin üzerlerine o organizasyon ile alakalı olarak baskı yapılabilir. Baskılar tamamen kişi ya da kurumların isteklerine göre şekillendirilmektedir. Baskıların daha kolay, hızlı ve pratik olması için ise DTF baskı yöntemi tercih edilmektedir. Günümüzde çok farklı iş kolları da başta olmak üzere bireysellerin de yine bu noktada talepleri olabilir. Taleplerin daha hızlı karşılanması için DTF baskı makinesi kullanılarak tişörtler istenen baskılarla şekillendirilebilir.

Tişört Baskı Nasıl Yapılır

Tişörtler üzerine baskı yaptırmak isteyen ve bu noktada araştırmalar yaparak en iyisini arayan kişilerin DTF baskı ile bu isteklerini gerçekleştirmeleri mümkündür. Tişört baskı nasıl yapılır sorusunu ise yine DTF baskı makinesi yardımıyla birlikte gerçeklenmesinin mümkün olacağı belirtilir. DTF baskı sistemleri sayesinde her türlü tekstil ürünü üzerinde baskı yapılması mümkün olmaktadır. Bir PET film üzerine yapılan bu baskı, sıcak pres makinesi ile birlikte istenen yüzeye uygulanmaktadır. DTF baskı makinesinin bu etkisi sayesinde tişörtlere uygulanacak olan baskı işlemleri de oldukça kolay hale getirilir. Sizler de belirli organizasyonlar, şirket logoları ya da farklı amaçlar için sade tişörtler üzerine baskı yaptırmak istiyorsanı bizimle iletişime geçerek bu işlemleri oldukça kolay hale getirebilirsiniz.

Tişört Baskı Makinesi

Her tür tekstil ürünü üzerinde aktif olarak kullanılan DTF makinesi sayesinde tişörtler üzerinde de baskı işlemleri kolaylıkla gerçekleştirilebilir. Tişört baskı makinesi olarak da değerlendirilen ve uzun vadede olumlu etkiler de bırakabilecek olan DTF baskı makinesi sayesinde bu işlemleri en kolay biçimde yapabilmeniz mümkün olacaktır. Günümüzde DTF baskı makinesi fazlasıyla kullanılmakta olup büyük firmalar tarafından da tercih edilmektedir. Böylelikle baskı işlemleri daha yaygın kullanılmakta, kolay hale getirilmekte ve uzun vadede istenen sonuca da ulaşılmaktadır. Sizler de bu etkiyi yakından görmek ve istediğiniz baskıyı yaptırabilmek adına bize ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir