• Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cuma: 09:00 - 17:00 / Cumartesi 09:00 - 12:30 Lütfen randevu alınız.
  • +90 553 086 20 05 Bizi Arayın
  • iletisim@dtfbaskici.com Bize bir mesaj bırakın
  • Maltepe/İstanbul Altıntepe, Bağdat Cd. No.97/C

Tekstil Ürünleri Uygun Maliyetli Baskı

Tekstil ürünleri üzerinde farkındalığın sağlanması ve akabinde daha iyi görsele sahip olunması açısından baskı hizmetleri söz konusudur. Baskı hizmetleri kapsamınca değerlendirilmesi gereken ilk yöntem ise DTF baskıdır. DTF baskı günümüzde özellikle de büyük firmalar tarafından da kabul görülen, uygulanan bir tür baskıdır. Tekstil ürünleri üzerinde yapılan işlemler çok kolay ve hızlı gerçekleştirilmekle birlikte kullanıcıların istediği şekilde üretimi de yapılmaktadır. Küçük işletmeler de dahil olmak üzere bireysel kullanıcılar ve daha birçok yer tekstil ürünleri için çeşitli baskı isteğinde bulunarak baskı işlemlerini gerçekleştirmesi mümkün olacaktır. Tekstil ürünleri uygun maliyetli baskı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli işleri en uygun maliyetler karşılığında yaparak sizlerin isteklerini tamamlamaktayız.

DTF Baskı

DTF baskı son dönemlerde baskı işlemleri için oldukça talep gören ve fazla tercih edilen bir tür baskı çeşidi haline gelmiştir. İşlemesi oldukça kolay ve hızlı olan DTF baskı sayesinde sizler de istediğiniz tekstil ürünleri üzerinde baskı işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. DTF baskı makinesi yardımıyla gerçekleştirilen baskı işlemlerinin kişilerin talebine uygun biçimde tasarlanması da yine tarafımızca planlanmaktadır. DTF baskı çok çeşitli tekstil ürünlerinde aktif olarak kullanılabilir. DTF baskının kullanıldığı genel tekstil ürünleri ise şunlardır:

  • Tişörtler
  • Şapkalar
  • İş elbiseleri
  • Maskeler
  • Formalar

ve daha birçok teksil ürününde DTF baskı kullanılarak işlemeler gerçekleştirilebilir. En uygun maliyetli ve en kaliteli hizmeti sizler de araştırarak istediğiniz tekstil ürünü üzerinde baskı işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

DTF Baskı Fiyatları

DTF baskı yaptırarak hayalindeki baskıları arayan kişiler bu noktada DTF baskı fiyatları için de araştırmalar yapmaktadır. DTF baskı fiyatları işlemi uygulayan firmaya ve uygulanacak sayıya değişiklik göstermektedir. En uygun fiyatlı ve en kaliteli hizmetleri sizler de almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri taleplerine en uygun olarak hazırladığımız planlamalar çerçevesinde sizlere istediğiniz baskıları hazırlamakta ve tekstil ürünlerini kullanımınıza sunmaktayız. Hayalinizdeki baskı modelini bizlere iletmeniz yeterli olacaktır. En kolay işlemleri uygulayarak kısa süreler içerisinde sizlere istediğiniz baskıları aktaracak olup memnuniyetinizi de üst seviyede sağlamış olacağız.

Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir